Klub muzyczny - OPERA O KLUBIE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

O KLUBIE

OPERA to ekskluzywny, dwupoziomowy klub muzyczny o wyróżniającym się eleganckim, nowoczesnym i komfortowym wnętrzem. Wystrój wnętrza spełnią oczekiwania najwybredniejszych klubowiczów. Utrzymany jest w tonacji czerwono – czarnej, podkreślonej klimatycznym, punktowym światłem. Wyposażony w wygodne loże,  plazmy, nowoczesny, duży ekran diodowy, 3 bary, sympatyczne barmanki i przystojni barmani. Nad bezpieczeństwem gości czuwa profesjonalna i dyskretna ochrona. Gorących tancerzy z pewnością urzeknie przestronny klimatyzowany dancefloor, efektowne oświetlenie oraz profesjonalne nagłośnienie, podkręcające zabawę – to czego dzisiejszy klient oczekuje!

Przed klubem można zaparkować samochód na całkowicie darmowym parkingu. W OPERZE grają najlepsi DJ, jest clubbing, czarna muzyka, hip hop, house oraz ostrzejsze rytmy – każdy znajdzie coś dla siebie.

CZYNNE: piątek - sobota od 21.00
oraz czasami imprezy okazjonalne w inne dni tygodnia
WSTĘP: OD 21 LAT, SELEKCJA
KUCHNIA: wykwintne dania kuchni włoskiej, które połączone z pomysłami szefa kuchni dają niezapomniane wrażenia smakowe
  • LOKAL KLIMATYZOWANY
  • DYSPONUJEMY SALĄ DLA PALĄCYCH
  • MOŻNA PŁACIĆ KARTAMI KREDYTOWYMI
  • MOŻNA DOKONYWAĆ REZERWACJI
  • ORGANIZUJEMY IMPREZY INDYWIDUALNE, PRYWATNE I DLA FIRM
  • BEZPŁATNY PARKING PRZED LOKALEM
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem klubu.

Zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony:
alibi

opera